Skoro czytają Państwo ten tekst, znaczy że termin na który zostało wysłane zapytanie mam aktualnie wolny. Pozwólcie więc, że przejdę do meritum i przedstawię kilka znaczących informacji:

OFERTA: 
W ofercie fotografii ślubnej posiadam trzy pakiety z możliwością rozszerzenia o dodatkowe opcje takie jak albumy, fotoksiążki, odbitki, sesje narzeczeńskie oraz plenerowe. Wszystko można dokładnie przeanalizować TUTAJ :)

DOJAZD: 
Dojeżdżam wszędzie tam gdzie zajdzie taka potrzeba, jednak doliczam do pakietu koszty dojazdu które wynoszą: 1zł = 1km.

UMOWA:
1. 
Najwygodniejszym sposobem podpisania umowy jest forma elektroniczna. Z tego względu powstał formularz, który możecie zobaczyć w dziale Umowa ONLINE.

2. Drugim sposobem jest podpisanie umowy podczas spotkania. Ustalamy dogodny dla Państwa termin, następnie widzimy się w moim miejscu zamieszkania. Oczywiście wybierając formę elektroniczną, spotkanie jest również wskazane – jednak organizowane bliżej terminu wesela.

PLENER, sesja zdjęciowa: 
Gdy wybrany pakiet zostanie rozszerzony o sesje zdjęciową plenerową, realizujemy ją w ustalonym terminie przed lub po weselu. By ułatwić organizację, na sesje zdjęciowe dojeżdżam zawsze swoim autem. Do ceny sesji zdjęciowej doliczam koszty dojazdu które pokrywają amortyzację oraz czas przeznaczony na podróż. W przypadku dalekich podróży zagranicznych, koszty ustalane są indywidualnie. 

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania – zawsze chętnie odpowiem.