Witaj

Akwilian Szubert, miło mi :)
Od 12 lat zajmuje się zawodowo fotografią ślubną. Przez te lata pracy stworzyłem bardzo dużo fotoreportaży. Pozwoliło mi to wypracować własny styl fotografii. Nie naśladuje innych, nie staram się być jak inni. Tworzę własne zdjęcia, od chwili naciśnięcia spustu migawki po ostatnie kliknięcie podczas postprodukcji :)  

Gdy realizuje fotoreportaż ślubny, szukam tego, co jest ważne. Szukam emocji, światła, i wszystkiego co jest warte uwiecznienia - jestem obserwatorem. Staram się nie wpływać na przebieg uroczystości. Nie namawiam do pozowania, jeżeli nie ma takiej potrzeby.  Fotografując dla Was mam świadomość, że jestem odpowiedzialny za stworzenie pamiątki, która tworzy historię jednego z najważniejszych dni Waszego życia. Staram się dla Was fotografować, najlepiej jak tylko potrafię. 

Podczas  wykonywania zlecenia, szukam tego, co jest ważne. Szukam emocji, światła, i wszystkiego co jest warte uwiecznienia - jestem obserwatorem. Staram się nie wpływać na przebieg uroczystości. Nie namawiam do pozowania, jeżeli nie ma takiej potrzeby.  Fotografując dla Was mam świadomość, że jestem odpowiedzialny za stworzenie pamiątki, która tworzy historię jednego z najważniejszych dni Waszego życia. Staram się dla Was fotografować, najlepiej jak tylko potrafię. 

Zapraszam do mojego portfolio oraz kontaktu w celu poznania oferty.  Nie ma znaczenia, skąd do mnie napiszesz. Realizuje reportaż wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz.

Jest mi bardzo miło że tutaj Jesteś, i pamiętaj że wszystko co zobaczysz na moich zdjęciach zdarzyło się naprawdę.